Recenze klientů hotelu Bor Hotel

90% Vynikající na základě 1 recenze
Bor Hotel

Doporučené termíny

3. 7. (Pá) - 9. 7. 2026 (Čt)
Letecky z Prahy7 dní (6 nocí)
Last minute
10. 7. (Pá) - 17. 7. 2026 (Pá)
Letecky z Brna8 dní (7 nocí)
All inclusiveLast minute

Recenze hotelu Bor Hotel

Přidat recenzi

Bor Hotel 8. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Slunečné pobřeží z 343 hotelů.

Recenze

Cestolino.cz
90% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje
90%Vynikající

Termín dovolené s přáteli: srpen 2016

Hodnocení
  • 90% Spokojenost / cena
  • 90% Pokoj
  • 90% Lokalita
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (2)/NeNe (0)

Aktuální nabídky zájezdů

3. 7. (Pá) - 9. 7. 2026 (Čt)
Hotel Hvd Club Bor 7 dní (6 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 11. 7. 2026 (So)
Hotel Hvd Club Bor 9 dní (8 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 12. 7. 2026 (Ne)
Hotel Hvd Club Bor 10 dní (9 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 13. 7. 2026 (Po)
Hotel Hvd Club Bor 11 dní (10 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 14. 7. 2026 (Út)
Hotel Hvd Club Bor 12 dní (11 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 15. 7. 2026 (St)
Hotel Hvd Club Bor 13 dní (12 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 16. 7. 2026 (Čt)
Hotel Hvd Club Bor 14 dní (13 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
3. 7. (Pá) - 10. 7. 2026 (Pá)
Hotel Hvd Club Bor 8 dní (7 nocí)
Letecky z Brna Last minute
3. 7. (Pá) - 11. 7. 2026 (So)
Hotel Hvd Club Bor 9 dní (8 nocí)
Letecky z Brna Last minute
3. 7. (Pá) - 14. 7. 2026 (Út)
Hotel Hvd Club Bor 12 dní (11 nocí)
Letecky z Brna Last minute

Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníBor HotelHotel & SPA Diamant ResidenceiHotel Sunny BeachDreams Sunny Beach Resort & SpaHotel Melia Sunny BeachEvrika Beach Club HotelGrand Victoria Hotel
 
Bor Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží
Hotel & SPA Diamant Residence - Bulharsko, Slunečné pobřežíiHotel Sunny Beach - Bulharsko, Slunečné pobřežíDreams Sunny Beach Resort & Spa - Bulharsko, Slunečné pobřežíHotel Melia Sunny Beach - Bulharsko, Slunečné pobřežíEvrika Beach Club Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřežíGrand Victoria Hotel - Bulharsko, Slunečné pobřeží
LokalitalokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřeží
Hodnocení
90%Vynikající
1 recenze
87%Vynikající
180 recenzí
90%Vynikající
69 recenzí
90%Vynikající
1 recenze
92%Vynikající
281 recenzí
87%Vynikající
255 recenzí
90%Vynikající
2 recenze
Cena od13 485 Kč11 989 Kč16 090 Kč-14 715 Kč14 071 Kč18 190 Kč
Počet nabídek8026580-828229312
Průměrná cena36 521 Kč13 156 Kč30 091 Kč-38 054 Kč30 843 Kč35 803 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Bor Hotel

Jak hodnotí Bor Hotel klienti?

Hodnocení hotelu je 90 % na základě 1 recenze - přečíst recenze.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 802 zájezdů. Ceny začínají na 13 485 Kč, nejdražší zájezd stojí 63 790 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Může Vás zajímat