Recenze klientů hotelu Bravo Village Apartments

80% Vynikající na základě 1 recenze
Bravo Village Apartments

Recenze hotelu Bravo Village Apartments

Přidat recenzi

Bravo Village Apartments 18. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Slunečné pobřeží z 343 hotelů.

Recenze

Invia.cz
80% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Zájezdy a ubytování do hotelu Bravo Village Apartments nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníBravo Village ApartmentsChrisantemaHotel CondorAvalonHotel St. ValentineFlamingo BeachGlarus
 
Bravo Village Apartments - Bulharsko, Slunečné pobřeží
Chrisantema - Bulharsko, Slunečné pobřežíHotel Condor - Bulharsko, Slunečné pobřežíAvalon - Bulharsko, Slunečné pobřežíHotel St. Valentine - Bulharsko, Slunečné pobřežíFlamingo Beach - Bulharsko, Slunečné pobřežíGlarus - Bulharsko, Slunečné pobřeží
LokalitalokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřežílokalitaSlunečné pobřeží
Hodnocení
80%Vynikající
1 recenze
70%Velmi dobré
2 recenze
73%Velmi dobré
56 recenzí
80%Vynikající
81 recenzí
80%Vynikající
4 recenze
82%Vynikající
126 recenzí
64%Velmi dobré
35 recenzí
Cena od-----12 280 Kč-
Počet nabídek-----56-
Průměrná cena-----12 981 Kč-
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Bravo Village Apartments

Jak hodnotí Bravo Village Apartments klienti?

Hodnocení hotelu je 80 % na základě 1 recenze - přečíst recenze.

Může Vás zajímat