Příspěvky v diskuzích uživatele Anna_Stázka

Příspěvky v diskuzích uživatele Anna_Stázka

Cestovní pojištění

Poraďte ohledně cestovního pojištění. Nabizi mi z cestovky 28,-/den.jsou tam úrazy, následky, léčebně výlohy do celkem slusne výše.Je to dobrá cena nebo se dá sehnat levneji?
(před 2 lety)
Ostatní
Arne1

Jaké jsou ceny na Santorini?

Dobrý den, chystáme se letos na Santorini. Vždy jsme měli na dovolené ubytování se stravou, tentokrát máme pouze snídani. Ráda bych se zeptala na ceny na Santorini v restauracích a třeba i potravin v obchodech. Jsou přijatelné? Děkuji
(před 2 lety)
Země
Kristýna

Polsko památky a zajímavosti - jaké výlety doporučíte?

@Mirinka ~ Muzeum 2. světové války v Gdaňsku, budova je hrozně zajímavá i z venku. Celý Gdaňsk je hodně pěkné město. Je tam toho hodně. Písečné duny Leba a poloostrov Hel. Je tam i záchranná stanice tuleňů.
(před 3 lety)
Země
Mikey

Olivový olej

@ok ~ Co si pamatuji tak za půl litru to bylo asi nějakých 140 kuna. Menší lahve stály míň. Možná za 5 litrů už bude nějaká sleva, to netuším. My jsme tam tenkrát byli přímo na exkurzi na olivové farmě u toho pána, co to tam dělá. Kde byla ukázána přímo výroba, bylo možné ochutnat i koupit olej.
(před 3 lety)
Ostatní
ok

Olivový olej

@ok ~ Kupovali jsme tam Chiavalon. Koukala jsem, že se už prodává i v ČR www.chiavalon.cz/ jinak se dá koupit přímo na Istrii u pana majitele.
(před 3 lety)
Ostatní
ok

Můžu vzít pepřový obranný sprej do letadla?

To nechápu, proč je to tak hustý..vozím ho opravdu jen na obranu a ne, abych s ním někde někoho ohrožovala.. děkuji za doporučení, raději ho nechám teda doma..
(před 3 lety)
Ostatní
DanaDianaNoymi

Můžu vzít pepřový obranný sprej do letadla?

Dobrý večer, taková netradiční otázka, ale nevíte, jak je to s převozem pepřového spreje v letadle? Nosím ho stále s sebou a v lednu letím do Ammánu a ráda bych si ho vzala i tam. Kamarádka ho také vozí všude, ale v létě se jí stalo, že s ním byla v Portugalsku zadržena a několik hodin vyslýchána na policii. Po asi šesti protokolech ji pustili na kauci s tím, že si to s ní ještě dořeší..
(před 3 lety)
Ostatní
DanaDianaNoymi

Jaké jsou ceny na Slovensku?

Přijdou vám ceny na Slovensku srovnatelné s ČR? Byla jsem tam naposledy jako malá. Dá se tam dneska někde zaplatit českýma korunama nebo všude jen v eurech? Mám informaci, že ceny potravin v krámech jsou zhruba o 30 % vyšší a ceny jídla v restauracích a alkoholu o 100 % vyšší než u nás. Mně se to ale nějak nezdá. A poslední otázka, kolik stojí benzin na Slovensku?
(před 3 lety)
Země
Sally

Šibenik - památky a zajímavosti

Rádi bysme se po cestě Chorvatskem stavili v Šibeniku. Poradíte co vidět za zajímavosti? Vím, že Šibenik je město na památky hodně bohaté, ale budeme mít jen necelý den. Co tedy vybrat, aby to stálo za to?
(před 3 lety)
Země
Anton