Příspěvky v diskuzích uživatele Dafr

Příspěvky v diskuzích uživatele Dafr

Vše je jako před covidem

@Masky ~ Pensse je naše srdcovka. S odlivem nic neuděláte, je to příroda. Buď je dopoledne nebo odpoledne. Ale i tak, tam to zrovna nevadí. Užijte si dovolenou ❤
(před 17 dny)
Ostatní
DanaDianaNoymi

Vše je jako před covidem

@DanaDianaNoymi ~ my byli vloni v Marse ve Fantazii. Jídlo nám nabírali oni, všude plexisklo, omezené animační programy, jeden bar nefungoval a na letišti jsme museli ukazovat samé lejstro Ale i tak jsme si dovolenou užili
(před 26 dny)
Ostatní
DanaDianaNoymi

Vše je jako před covidem

Ve středu 13.4. jsme letěli z Prahy do Hurghady. Příjezdový formulář do Egypta není potřeba, testy taky ne a ani očkovací certifikát nikdo nechtěl vidět. V letadle jsme museli mít roušky, ale už to nebylo tak přísné jako vloni. Domů už poletíme nahoře bez Na hotelu všechno funguje jako před covidem. Všechny bary otevřené, jídlo si nabírate sami, animační programy pro děti i dospělé jsou každý den. Počasí je krásné, moře osvěží, co víc si přát ❤
(před měsícem)
Ostatní
DanaDianaNoymi

Dovolená 2021

V prosinci 2020 jsme si objednali dovolenou do Turecka, Alanya od 15.5.2021. V pondělí jsme dovolenou zrušili. Moc nás to mrzí, ale třeba v září koupíme nějaký last a bude jedno kam. Hlavně ať už je svět takový jaký býval.
(před rokem)
Země
Dafr

Dovolená 2021

Dobrý den, máme objednanou dovolenou na květen 2021 do Turecka na 15 dní. Ceny zájezdů jsou podstatně vyšší než vloni. Doufáme, že už bude v květnu klid a počítáme i s očkováním proti covidu. Cestovat chceme a asi to bez očkování nepůjde. Přeji dobrý výběr dovolené.
(před rokem)
Letecká
DanaDianaNoymi

Koronavirus - Rušíte už i letní dovolenou?

@Ludmila1 ~ Dobrý den, máme letět 30.4. do Hurghády. Máme zaplacené dvě zálohy a celý zájezd máme doplatit 26.3. Pojištění na storno zájezdu se nevztahuje na koronavirus. Když bych zájezd zrušila, tak poplatek za storno zájezdu je 30% z celkové ceny. Je to poměrně velká částka. Rozhodla jsem se zájezd doplatit. Budu čekat jak se situace bude vyvíjet. Podle mě ten stav bude platit déle, ale jsme rozhodutý, že i když hranice uvolní, tak neletíme. Buď budu chtít peníze za zájezd vrátit nebo přesunout termín třeba na Vánoce. Máme koupený ještě zájezd do Hurghády na září a pevně věřím, že už bude dobře a poletíme. Když budeme všichni ukáznění a budeme dodržovat nařízení vlády, věřím že to dáme a bude dobře. Mějte se hezky a opatrujte se.
(před 2 lety)
Ostatní
Gustavo-Woltmann

Jakou kosmetiku s sebou vozíte na dovolenou?

Na dovolenou vozím základní hygienu a ráda si koupím i některé věci v zemi, kam cestuji. Dále si s sebou zabalím opalovací krémy, krémy po opalování. Šampon na vlasy si vozím svůj, manžel požívá hotelový. Taštička je pěkná, ta moje se mi už rozpadá.
(před 2 lety)
Ostatní
Ninahor

Kam se chystáte na dovolenou v roce 2020?

V roce 2020 opět náš oblíbený Egypt. Tentokrát to bude 2x Hurgháda, v květnu a v září s přáteli, které jsme na dovolené v Egyptě poznali. Bydlíme 150 km od sebe a scházíme se v Egyptě již několik let. No a v létě to bude naše republika. Ještě nevíme, kterým směrem se vydáme.
(před 2 lety)
Cestolino.cz
kamill

V jakém období do Egypta?

Létáme konec dubna a konec září. Oba termíny nám vyhovují a je tam krásně. Vloni jsme byli přes Vánoce a v moři jsme byli každý den. Je pravda, že v říjnu je moře jako kafíčko.
(před 2 lety)
Země
DanaDianaNoymi