Příspěvky v diskuzích uživatele Dafr

Příspěvky v diskuzích uživatele Dafr

Dovolená 2021

V prosinci 2020 jsme si objednali dovolenou do Turecka, Alanya od 15.5.2021. V pondělí jsme dovolenou zrušili. Moc nás to mrzí, ale třeba v září koupíme nějaký last a bude jedno kam. Hlavně ať už je svět takový jaký býval.
(před 7 měsíci)
Země
Dafr

Dovolená 2021

Dobrý den, máme objednanou dovolenou na květen 2021 do Turecka na 15 dní. Ceny zájezdů jsou podstatně vyšší než vloni. Doufáme, že už bude v květnu klid a počítáme i s očkováním proti covidu. Cestovat chceme a asi to bez očkování nepůjde. Přeji dobrý výběr dovolené.
(před 9 měsíci)
Letecká
DanaDianaNoymi

Koronavirus - Rušíte už i letní dovolenou?

@Ludmila1 ~ Dobrý den, máme letět 30.4. do Hurghády. Máme zaplacené dvě zálohy a celý zájezd máme doplatit 26.3. Pojištění na storno zájezdu se nevztahuje na koronavirus. Když bych zájezd zrušila, tak poplatek za storno zájezdu je 30% z celkové ceny. Je to poměrně velká částka. Rozhodla jsem se zájezd doplatit. Budu čekat jak se situace bude vyvíjet. Podle mě ten stav bude platit déle, ale jsme rozhodutý, že i když hranice uvolní, tak neletíme. Buď budu chtít peníze za zájezd vrátit nebo přesunout termín třeba na Vánoce. Máme koupený ještě zájezd do Hurghády na září a pevně věřím, že už bude dobře a poletíme. Když budeme všichni ukáznění a budeme dodržovat nařízení vlády, věřím že to dáme a bude dobře. Mějte se hezky a opatrujte se.
(před rokem)
Ostatní
Gustavo-Woltmann

Jakou kosmetiku s sebou vozíte na dovolenou?

Na dovolenou vozím základní hygienu a ráda si koupím i některé věci v zemi, kam cestuji. Dále si s sebou zabalím opalovací krémy, krémy po opalování. Šampon na vlasy si vozím svůj, manžel požívá hotelový. Taštička je pěkná, ta moje se mi už rozpadá.
(před rokem)
Ostatní
Ninahor

Kam se chystáte na dovolenou v roce 2020?

V roce 2020 opět náš oblíbený Egypt. Tentokrát to bude 2x Hurgháda, v květnu a v září s přáteli, které jsme na dovolené v Egyptě poznali. Bydlíme 150 km od sebe a scházíme se v Egyptě již několik let. No a v létě to bude naše republika. Ještě nevíme, kterým směrem se vydáme.
(před rokem)
Cestolino.cz
kamill

V jakém období do Egypta?

Létáme konec dubna a konec září. Oba termíny nám vyhovují a je tam krásně. Vloni jsme byli přes Vánoce a v moři jsme byli každý den. Je pravda, že v říjnu je moře jako kafíčko.
(před rokem)
Země
DanaDianaNoymi

Sharm El Sheikh - výlety

Dobrý den, v Sharm El Sheiku jsme byli poprvé letos v září. Moc se nám tam líbilo. Létáme buď do Marsy nebo Hurghády. Doporučuji vyjet do ulice SOHO. Jeli jsme tam po večeři taxíkem od hotelu, ulice se nachází kousek od letiště a je to nádhera. Ještě jsme se byli podívat v Naama Bay, ale Soho je lepší.
(před rokem)
Země
Dafr

Kam za nákupy v Marsa Alam?

Dobrý den, nakupovali jsme v Port Ghalibu. Je to menší přístav kousek od letiště a možností k nakupování tam je hodně. Buď můžete jet večer s CK nebo taxíkem. Využívali jsme taxi a vše bylo v pohodě.
(před rokem)
Země
Dafr

Pense Royal Garden

V Pensee jsme byli dvakrát a vždy jsme byli ubytovaní v hotelu. Bungalov jsem viděla a pokoje jsou zhruba stejné. Bungalov je blíž k moři. Za nás pokoj v hotelu.
(před rokem)
Ubytovací zařízení
Dafr

Nejlepší cestovní kancelář?

Využíváme CK Exim a Blue Style, podle toho, který hotel chceme. Jsme spokojeni s oběma CK.
(před rokem)
Cestovní kanceláře
anonym