Příspěvky v diskuzích uživatele LaFemme

Příspěvky v diskuzích uživatele LaFemme

Botanická zahrada v Padově

Budeme na 5 dní v Benátkách a přemýšlím, kam ještě vyrazit. Napadla mě Padova, což je cca 40 km. Jaká je ta botanická zahrada v Padově?
(před 4 lety)
Země
LaFemme

Eilat v lednu - počasí, koupání, zkušenosti

U Eilatu doporučuji nevynechat Red Canyon, potom Ein Gedi, Mrtvé moře, Tel Aviv a Jeruzalém. Rozhodně se vykoupete. A u Masady doporučuju ještě Ein Gedi a vodopád v místní rezervaci. Pozor na autobusovou dopravu, od pátku odpoledne do soboty mají šabat a večer nic nejezdí. Není otevřená ani většina restaurací a obchodů. U půjčení auta blokují docela vysoké částky, jak píše někdo výše.
(před 5 lety)
Země
Petrunka

Dream park Ochaby

Hezký den, prosím, kdo jste navštívil Dream park Ochaby. Co přesně tam všechno je? Jaké je vstupné a jak se vám líbilo? Kde se dá zaparkovat levně a nejlíp, kdyby někdo věděl, kde se najíst. Čekám, že to bude na celý den. Moc děkuji
(před 5 lety)
Země
Muffajzňa

Využíváte někdo Czech skipas?

@Alena123 ~ Teď jsem četla, že Špindl zavede proměnlivý ceny skipasů. Když bude plno, tak budou ceny vyšší a když prázdno, tak nižší. Prý pak budou ceny začínat i na 250 Kč, což mi přijde super. Ačkoliv nejsem si jistá zda je někdy ve Špindlu prázdno..jinak prý letos všeobecně skipasy podraží. Nám stačí jezdit na jedno místo, max na dvě. takže nám by se ten czechskipass nevyplatil.
(před 5 lety)
Ostatní
LaFemme

Madagaskar dovolená levně

@Sally ~ Sally, chtěla jsem se podívat i na videa, ale bohužel to nejde. odkaz vede na nějakou editaci.
(před 5 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Ostrov Palawan - vízum

Chystáme se na 14 dní na ostrov Palawan (Filipíny). Platí i tam tedy vstup pouze na pas nebo je potřeba vízum?
(před 5 lety)
Země
Anonymníkrajta

Letový řád letiště Praha. Kde najdu přílety?

nevěděl by někdo prosím, kde najít letový řád z Kyjeva do Pardubic a zpátky?
(před 5 lety)
Letecká
Jitka_V

Turistika na Tenerife

Dobrý den, láká nás pěší turistika na Tenerife. Chtěli bysme za 5 dní ujít GR 131 z města La Esperanza přes Pico de Teide až do Arony.
Můžu se zeptat v jakém stavu je horská trasa? Dá se po cestě někde kempovat? Slyšela jsem, že jsou na Tenerife státní kempy zdarma. Jak se takový kemp rezervuje?
(před 5 lety)
Země
Intago