Příspěvky v diskuzích uživatele Rudy

Příspěvky v diskuzích uživatele Rudy

Kolik hotovosti s sebou na Maledivy?

@Michal29 ~ Jestli máš zaplacený pobyt s all inclusive, tak další finanční prostředky nepotřebuješ. Platí, že potřebuješ zpáteční letenku, cestovní doklad a peníze (v případě, že nemáš zajištěný ubytování, aby to pokrylo tvoje náklady na ubytko, takže nemáš co řešit). Jinak se doporučuje cca 100 a 50 USD/ den.
Jinak pro zajímavost, my jsme letěli z Prahy s Flydubai za asi 9000 Kč (kupováno v lednu na květen). Hotel jsme si zamluvili dopředu. Kamarádi sehnali letenky za 13000. Co jsem tam tak sondoval třeba pro příště, tak ubytování na všech ostrovech kde jsme byli kolem 500 kč bez stravy nebo 1000 kč s plnou penzí, doprava mezi ostrovy trajektem za 3 USD, nebo zde jezdí speedboaty jako taxi které jsou dražší ale o dost rychlejší (my tím jezdili), různé výlety stojí od 15 USD do 70 USD, na každém ostrově jsou normálně obchody se základními potravinami, restaurace a kavárny. Ceny překvapivě stejné nebo i nižší než u nás.
(před 3 lety)
Ubytování
Muffajzňa

Kolik hotovosti s sebou na Maledivy?

@Michal29 ~ to asi dost záleží na tom co plánuješ? Budeš v hotelu nebo se někam přesouvat? Máš zajištěnou plnou stravu nebo hodláš jíst někde venku? Plánuješ výlety a jezdit za nima, nebo budeš jen ležet na pláži a sem tam si koupíš drink..plánuješ kupovat něco domů?
(před 3 lety)
Ubytování
Muffajzňa

Stojí za návštěvu Aquapark Aquacolors Poreč?

@Asterix ~ Byli jsme tam letos v září, docela mě překvapilo, že tam nebylo moc lidí. Byli jsme tam dvakrát za dovolenou, fakt pěkný zpestření od moře, děti se vyblbly. Lepší mi přišlo tam jít až na 16 hodinu, už je tam opravdu minimum lidí a vstup na 3,5 hodiny stojí 135 Kn za dospělého a 100 Kn za dítě... a ty 3,5 hodiny do zavíračky jsou kolikrát opravdu dostatečný Rozhodně se tam vyřádí i dospělej člověk, my z toho s přítelkyní byli nadšení! A atrakcí tam je fakt dost, tak to určitě zkuste
(před 3 lety)
Země
Maruška26

Trajekt Calais Dover

Dobrý den, využili jste někdy trajekt Calais Dover? S jak moc velkým předstihem jste kupovali lístky takhle mimo sezonu? Koukal jsem na jízdní řád a vypadá to, že to jezdí téměř pořád, ale zároveň tam maj, že je to hodně používaná trasa a lístky se rychle vyprodávají Jaké máte prosím zkušenosti? Nemám moc možnost objednávat lístky s velkým předstihem. Je případně i jiná alternativa?
(před 3 lety)
Vodní
Grizlík

Toskánsko - termální lázně Saturnia

Zdravim, byli jsme a bylo hodně lidí. Neustále přijížděli noví a noví turisti autobusama, takže jsme tam moc dlouho nepobyli a radši jeli dál k Bagno Vignoni. To jsou taky termály s teplou vodou, léčivým bahnem, vodopád a rozhodně o poznání míň lidí.
(před 3 lety)
Země
Rudy

Co koupit v Maroku

@Martyy ~ Vám se dělají v obličeji jizvy, strie, růžovka či kuperóza?
(před 3 lety)
Země
Tripy

Santo Domingo - tipy na výlety/památky/kultura

Dominikánská republika je sen..všichni létají hlavně do Punta Cana, navštívil ale někdo Santo Domingo? Co se vám tam líbilo? Je tam bezpečno? Házejte na mě vše, co vás napadne. Tipy na výlety, kam jet a co nevynechat a vidět.
(před 3 lety)
Země
Lubošák

Tipy na výlety Kréta

@Tom_D ~ Tomáši, rád bych spíš něco co nás totálně neodrovná..něco poblíž vody. Ne chození po ruinách ve 40 stupních nebo celý den v autě.
(před 4 lety)
Země
Femme_fatale

Tipy na výlety Kréta

Máte někdo zkušenost za jak dlouho dojedeme na Balos pláž? Ukazujeme mi to čas cca kolem hodiny. Je to reálné? Na Balos je asi lepší vyrazit spíš ráno, že?
(před 4 lety)
Země
Femme_fatale

Tipy na výlety Kréta

Jedeme do Niriis Hotel na Krétě a mě by zajímalo, jaké jsou v okolí zajímavosti? Můžu poprosit o tipy na výlety, třeba i fakultativní. Kréta nás čeká poprvé. Díky
(před 4 lety)
Země
Femme_fatale