Příspěvky v diskuzích uživatele Sally

Příspěvky v diskuzích uživatele Sally

Poukaz na ubytování

Nic ve zlém, ale s délkou Vašeho členství a s anonymní identitou - já osobně bych takový poukaz nekoupil a dával bych si moc velký pozor. O serioznosti nabídky to moc nevypovídá, pokud to není nějaký fake
(před 15 dny)
Ubytování
Sally

Proč nejsou v Řecku a Španělsku lehátka na pláži zdarma?

@Petraaa ~ všechno nejlépe zadarmo, že. Typicky české
Když něco chci, tak si to musím taky zaplatit, pokud to není součást ceny
(před měsícem)
Ostatní
Sally

Balt

My chceme (tedy jedeme) v srpnu do Kolobřehu, vzhledem k tomu, že s sebou bereme psy, vždy si zajišťujeme ubytování dopředu přes book. A včera jsem se díval na jedno po přesunu na Mazury a rychle spousta ubytování mizí. Polsko neznám až tak, ale já bych asi v současné době neriskoval cestu bez rezervace. Zkuste i na fcb ve fóru "Dovolená v Polsku"
(před 3 měsíci)
Země
anonym

Edinburgh a okolí, co navštívit, tipy na výlety

@anonym ~ máte odkaz ve zprávě
(před 4 měsíci)
Země
Ovča

Platební karta- jaká?

@Arne1 ~ měli jsme problémy platit kartou v Chorvatsku a v roce 2011 i ve Skotsku
(před 4 měsíci)
Země
Sally

Turecko

@Arne1 ~ V Kusadasi jsme byli v Le Bleu Hotel & Resort a nebylo to špatné. Možná se nám více líbilo v Ayvaliku v Büyük Berk Otel. Klidné místo, pár metrů od moře a písčitá pláž. Tedy byl to rok 2015. Ayvalik leží proti ostrovu Lesbos. Ale protože jsme byli na Grand Tour Tureckem, odkud co a kam jezdí či pluje už neporadím.
(před 4 měsíci)
Letecká
DanaDianaNoymi

Ostrov Kos - výlety, zajímavosti, co navštívit?

@Lenči ~ za malo.
Doufam ze uz to snad letos bude fungovat. At to vsechno vyjde
(před 4 měsíci)
Země
Lenči

Ostrov Kos - výlety, zajímavosti, co navštívit?

@Lenči ~ tam bych se podíval na nabídku cestovek jak našich nebo místních řeckých. My si vybírali podle tipů. V takové vesničce Palio Pilí vydržíte celý den. A bílé pláže asi určitě ne, dobře se koupalo v Kefalosu mezi památkama a dalo se za odlivu dojít na ostrůvek s kapličkou.
Asi nejvíc bílých a písečných pláží jsme poznali na Sardinii, ale to není Řecko
(před 4 měsíci)
Země
Lenči

Ostrov Kos - výlety, zajímavosti, co navštívit?

@Lenči ~ hezký den,
Marmari je na návětrné straně, takže od Turecka dost fouká. My byli ubytováni v Lambi studio Bohéme, hned vedle je i hotel, kde vaří. Studio je bez jídla, ale my byli v pohodě. Nebyli jsme při výletování vázáni na čas. Z Lambi je to asi 20 - 30 minut pěšky do Kosu, kde je spousta památek. Když tak vybírat buď Kefalos, Lambi, Kos, Kardamena (tam je obrovský komplex).
Určitě je lodní výlet okolo ostrova, jak už někdo uváděl výlet do Turecka, ale to prý je takové jalové, hezčí je asi na Kalymnos, Pserimos a Plati
(před 4 měsíci)
Země
Lenči

jak v době lockdownu ?

@DanaDianaNoymi ~ No, zatím cestujeme jen po Evropě, a to tam, kam se dostaneme autem nebo pak jednodenní výlety. Exotiku - šetřím si Madagaskar po odchodu do penze. Máme problém - tedy ne až tak velký, ale je - máme psy (yorky) a musíme si zajistit na leteckou dovolenou hlídání. Kluci mají už vlastní rodiny, takže je to vždy o tom, kdy mají čas a ten Madagaskar mám slíbený. Akorát doufám, že už bude otevřený.
A právě jsme začali poznávat Maďarsko a hlavně jeho termály, Polsko nejenom termály, v létě chceme na polský Balt a Mazurská jezera, Rakousko je taky zatím zavřené a v plánu mám už rok nachystaných 15 dní v Itálii. Vše autem a s yorkama. Je to na prd, a to i tím, že člověk dneska neví, kam bude moc zítra, kam ho pustí nebo jestli vůbec pustí nás
Zatím bych doporučil maďarské termály až na východě za Budapeští - parádní, nebo polské Tatry. Myslím, že na tu exotiku si budeme muset dát na chvilku zajít chuť. I když - kamarád s přítelkyní se zase vypravují do Kostariky, kterou si velice zamilovali. Tak že by tato destinace?
A k tomu ubytování. Bráváme s sebou "přívažek" kamaráda, který je singl a vždy se snažím najít ubytování tak, aby platil co nejméně. Sháním to přes booking a z 80% mi to vychází, že to není až tak strašné.
(před 6 měsíci)
Ostatní
Arne1