Příspěvky v diskuzích uživatele Sally

Příspěvky v diskuzích uživatele Sally

Aquapark Polsko

Tak Zakopané nás naprosto vůbec neoslovilo. Kdybychom tam nenašli volné místo na ulici zadarmo, tak nevím, kde bych parkoval. Parkoviště na den za 100,- zlotých . Uvnitř tedy nic moc. Nemít koupený voucher, tak bychom tam snad ani nešli.
U vstupu nám dali na voucher pro dva jen jeden náramek. Až když jsem se ozval, znovu kontrolovala voucher a pak dodala druhý. Ubohý a jednoduchý bufet. Jediná výhoda, že ve všední den zde bylo relativně volno (zase až na návštěvy škol). V saunách jasně uvedeno že bez textilu a skoro všichni se pohybovali v plavkách a nikdo to nehlídá a neusměrňuje. Ve srovnání s Chocholovskými termy - tak propadák. Sem už určitě nikdy. A to jsme toho projeli dost.
(před 11 hodinami)
Země
Sally

Chocholovské termály Polsko

Tak jsem v termálech konečně byli a vše předčilo očekávání. Obrovské neplacené parkoviště s množstvím navigátorů, kteří Vás navedou na volné místo.
Uvnitř bazénů (30) dostatek místa, problém o víkendu najít volné místo ve vířivkách nebo na různých tryskajících atrakcí. Ale nebylo to až tak hrozné. Dostatečný počet restaurací a občerstvoven, dostatek lehátek. Na to, že obrovské parkoviště bylo plné, ty lidi se uvnitř nějak rozptýlili. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Byli jsme jen na tři hodiny a bez saun, ale příště si to vynahradíme.
(před 11 hodinami)
Země
Sally

Geocaching v zahraničí - kdo poradí?

@Arne1 ~
já toho moc do mobilu nenacpu, mám jen služební s možností soukromého volání, takže omezený prostor co se týče možnosti různých aplikací apod. Mj. se mi podařilo mobil vykoupat v indickém oceánu, takže .............
Že navigace začala zlobit - spíš to bylo rukama. Něco jsem někde blbě zmáčknul a už to bylo. No a odlov i kdyby tak dfc. nebyl čas. Měli jsme program dost nabitý, takže ono toho času až tak moc nezbývalo. Třeba až tam poletíme podruhé.
No a na mobilu ty kešky stejně moc nedám. Nějak jsem zvyklý na navigaci. A stejně - někdy zapomenu na ubytování navigaci, jindy mobil a pak to tak vypadá
(před 11 hodinami)
Ostatní
Sally

Geocaching v zahraničí - kdo poradí?

@Arne1 ~ Tam tam jich je jen 6. A v Taomasine mě začala zlobit navigace a byl jsem v ....... A WiFi ta teda spíše nefungovala než fungovala
(před 4 dny)
Ostatní
Sally

Geocaching v zahraničí - kdo poradí?

Tak já si plánuji kešky i podle trasy přímo na geocaching.com. Ale snažím se "lovit" i v zahraničí, jenomže poslední dobou nějak nemám čas. A u nás, co odešel kolega k jiné firmě a máme štěnice v autech to moc nejde ani na služebkách. Ale tu a tam se zadaří.
No a na dovolených poznávám především místa, kešky jsou až na druhém místě. Nejvíce mě mrzí kešky na Madagaskaru, nejprve mi nějak blbla navigace a nakonec jsem stejně zjistil, že i těch "pár" co tam je, jsou na míle daleko. Vždy byla nejbližší asi 150 km od nás. Ale pokud je čas, nikoho nezdržuji, tak se snažím něco odlovit.
(před 4 dny)
Ostatní
Sally

Je potřeba tisknout letenku nebo stačí elektronicky?

Ono je to jak kde. Vytištěnou letenku jsme nikde nepotřebovali, až na jediný případ. Byl to odlet z Antananarivo s Air France. Tam vytištěnou letenku požadovali. Pas a další doklady byly až na druhém místě.
(před 5 dny)
Letecká
Ovča

Plážový stan

@Marťoušek ~ reknu jednu vec, kdyz jsme s sebou nemeli psy (zustali na ubytovani), tak manzelka trvala na stanu
(před 9 dny)
Ostatní
Sally

Parga - tipy na výlety

Fakultativní výlety nevím, ale není daleko Nekromanteion - věštírna mrtvých a řeka mrtvých Acheron. Asi nutno auto. Potom ještě Dodoni.
Trošku dál je Ioanina, jezero Nisí, jeskyně Peramá
(před 11 dny)
Země
Lenči

Jak se vám líbila pláž Agios Nikitas?

@Lenči ~
Vzhledem k tomu, že s sebou bereme naše jorkšírky, tak většinou to ubytování vyjde tak, jak nám vyhovuje. Dokonce i v Krakówě v 4* hotelu. Používám jedině booking a su na 99 % spokojený. Ještě se tam přihlašuji přes Tipli a mám ještě další slevu, až 4%.
Navigace skutečně není 100%, a proto ji i tak beru. Jenže ona tam byla tím směrem i směrovka. Tak jsem si říkal, vždyť předloni jsme jeli doprava a ona mě teď tahne někam na úzkou silnici, ale říkal jsem si, že je to zkratka. Sice byla, ale trošku adrenalinová
No já dělám z každé dovolené cestopis, takže fotky zůstanou v knížce, fotoknihu občas, když je nějaká sleva a teď mi zbývá dotřídit alba od začátku července, tedy asi 12 včetně vnoučat. Ale snad to půjde rychle. Do toho ještě videa .............
(před 16 dny)
Země
Sally

Anketa: Soukromé zprávy na Cestolinu

Určitě. Když někomu chcu něco poslat či naopak, je to zdlouhavé a zbytečně se tu potom zveřejňují soukromé mejly. Jde to na fcb, zatím ještě na Orbionui (i když ten skoro nefunguje).
Takže všema 20 su pro
(před 16 dny)
Cestolino.cz
GumidekB