Příspěvky v diskuzích uživatele Sally

Příspěvky v diskuzích uživatele Sally

Poraďte nějaký hezký wellness v ČR?

Resort Infinit Maximus v Brně na přehradě, je u toho i hotel. Vzhledem k tomu, že jsme místní, jak to chodí na hotelu opravdu nevím.
www.maximus-resort.cz…
(před 3 dny)
Ostatní
Žiletka

Covid testy v hotelech v Maďarsku

@Žiletka ~ v poho
dálnicu v Lanžhotě jsme profrčeli bez problémů, do Maďarska taky, jen na zpáteční cestě museli naši policajti všechno stahnout do jednoho pruhu a namátkově cosi kontrolovat. To bylo jediné. A v Zalakarosi si na plachty na ksichtech nikde nehráli. Ani na hotelu, ani v obchodech, ani v lázních
(před 11 dny)
Ubytovací zařízení
Žiletka

Covid testy v hotelech v Maďarsku

29. září jsme se vrátili ze 4* hotelu Park In n v Zalakarosi. Nikdo po nás žádné potvrzení ani testování nechtěl. Ani při vstupu do termálů, ani na hranicích - nikde.
(před 11 dny)
Ubytovací zařízení
Žiletka

Kláštery Meteora

@Pio ~ máte SZ
(před měsícem)
Země
Sally

Kam na dovolenou na Sardinii

@crazinka ~ my projeli západní a severní část. Ubytování v Alghero, Castelsardo a posledni v Olbii. Spousta krásných pláží i krásných míst.
(před měsícem)
Země
Sally

Poprvé do Egypta

@DanaDianaNoymi ~ krásný článek v Překvapení
(před měsícem)
Země
DanaDianaNoymi

cestování na Slovensko

@Výletnice ~ e-hranice - někdy kontrolují
(před měsícem)
Železniční
Ovča

Drahá dovolená v Istrii.

Nebyli jsme v Chorvatsku 13 let a velké zklamání. V Dalmácii rozumný oběd okolo 80 - 100 kun na osobu bez pití. Normální jídlo od 120 kun nahoru, pivo od 20 kun nahoru. Pizza obvykle 80 kun, ve Vodici jsme narazili na vynikající pizzerii s výbornou pizzou za 50 s plody moře (výjimka).
V Tomy čtvrtka másla za 29,90. Chleba půlka kulatého stála v pekárně 3 kuny, za tři dny zdražili na 5 kun. Ubytování ve Srimě apartmán pro tři na 11 nocí 14.500 Kč. V Šibeniku se nás snažili okrást, napočítali nám víno za 30 místo Jamnice za 12. Kafe od 20 kun nahoru, Chorvatsko už nikdy více. Řecko vyjde lépe, Polsko i Maďarsko levněji a chutnější jídlo.
(před měsícem)
Země
Mikey

Odlet Brno

@Arne1 ~
Pokud vím a kdykoliv jsme letěl, tak byl požadavek 2 hodiny před odletem na letišti. A před pár lety se mi to v Brně vyplatilo, když jsem se musel vracet dom. A myslím, že to bylo i u jiných letů než s cestovkami.
(před měsícem)
Letecká
Sally

Györ trhy - stojí za návštěvu?

@libra ~ tak my do Mošoňu jezdíváme v sobotu, a to tam ty trhy jsou stoprocentně. Ale až někdy pojedeme do Gyoru, tak to zkusíme.
(před 2 měsíci)
Země
Sally