Slunečné pobřeží od 4 089 Kč
Zobrazit zájezdy

56% sleva na zájezd All Inclusive do Bulharska z Brna na 8 dní!

Slunečné pobřeží (Hotel Mpm Kalina Garden)
za 8 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 9. - 21. 9.
doprava Letecky z Brna
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
56% sleva na zájezd All Inclusive do Bulharska z Brna na 8 dní!

Čtyřhvězdičkový nově zrekonstruovaný Hotel Mpm Kalina Gardense nachází v samém srdci největší černomořského letoviska Slunečné pobřeží v Bulharsku, pouhých 200 m od dlouhé písečné pláže. Dopravu po letovisku a do blízkého Nessebaru obstarává malý turistický vláček. Hotel je zaměřen a děti, které zde mají dětský bazén, hřiště, dětské menu v restuaraci, dětskou diskotéku, animační programy atd. Lze zajistit i hlídání za poplatek.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce je i občerstvení během dne i noci. V ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje. Kuchyně je jednou z nejvyhlášenějších v okolí. 

Klimatizované dvojlůžkové pokoje je možné dovybavit dětskou přistýlkou zdarma. Součástí je koupelna, balkón, trezor a minibar.

Klienti mohou využít krytý, venkovní nebo dětský bazén. Hotel disponuje kavárnou, minimarketem, salónem krásy (kadeřnictví, kosmetika, masáže), společenskou místností s TV, internetovým koutkem, prádelnou, čistírnou, diskotékou, či autopůjčovnou. Pro sportovní aktivity je připraven stolní tenis, šipky, kulečník, minigolf, plážový volejbal, potápěčské centrum či vodní sporty na pláži (jízda na banánu, vodní lyže, šlapadla, šnorchlování, potápění). 

Zájezd je letecky z Brna, hotel je výborně hodnocený body 8,1 a je zde jedinečná sleva 56 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů