Alicante od 15 719 Kč
Zobrazit zájezdy

Alicante z Vídně v dubnu již od 505 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Alicante (Alicante)
za 505 Kč
aerolinky Wizz Air
termín 23. 4. - 30. 4. 2020
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Alicante z Vídně v dubnu již od 505 Kč/ zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do španělského Alicante za 505 Kč. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Alicante je spíše přmořským letoviskem, které nabízí řadu vodních radovánek. Má však co nabídnout i v lednu, kdy je ideální počasí se vydat za poznáním historických památek a pamětihodností.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C.

Tipy na výlety: hrad svaté Barbory, Archeologické muzeum, promenáda La Explanada de España, pláž Playa de San Juan, bazilika Panny Marie, ostrov Tabarca, jeskyně Canelobre.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 23. 4. - 30. 4. 2020.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů