Barcelona od 10 399 Kč
Zobrazit zájezdy

Barcelona z Prahy v září za 1 443 Kč/zpáteční letenka včetně dvou kabinových zavazadel!

za 1 443 Kč
aerolinky Vueling
termín červenec, září 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Barcelona z Prahy v září za 1 443 Kč/zpáteční letenka včetně dvou kabinových zavazadel!

Vueling nabízí nyní levné letenky z Prahy do Barcelony na měsíc září. Zpáteční letenky pořídíte od 56 Eur, tedy cca 1 443 Kč. Vueling má navíc v ceně dvě kabinová zavazadla, není nutné si tedy připlácet za další kufry.

Nejlevnější termíny jsou v září, je tady ale i jeden výhodný termín přímo v červenci Praha - Barcelona za 29 Eur, a to 31. 7. 2019. Na to můžete navázat i letenky od jiné letecké společnosti, pokud chcete dosáhnout nejnižší ceny.

Příklad výhodného termínu:
17. 9. - 25. 9. 2019

Září je velmi vhodné období pro návštěvu Barcelony, kdy už opadne hlavní turistická vlna, stále je teplé moře a je příjemněji. Je zde mnoho možností co navštívit jak v centru, tak v okolí Barcelony. V centru byste neměli vynechat Parc Guel, Sagradu Familiu, katedrálu, domy Gaudího, La Ramblu, přístav, aquarium a trhy s čerstvým ovocem a jídlem jako La Boqueira. Doporučujeme se vydat mimo Barcelonu vlakem na klášter položený vysoko ve skále - Montserrat, nebo si zajet do obrovského zábavního parku Port Aventura.

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů