Barcelona od 7 300 Kč
Zobrazit zájezdy

Barcelona z Prahy v září za 1 443 Kč/zpáteční letenka včetně dvou kabinových zavazadel!

za 1 443 Kč
aerolinky Vueling
termín červenec, září 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Barcelona z Prahy v září za 1 443 Kč/zpáteční letenka včetně dvou kabinových zavazadel!

Vueling nabízí nyní levné letenky z Prahy do Barcelony na měsíc září. Zpáteční letenky pořídíte od 56 Eur, tedy cca 1 443 Kč. Vueling má navíc v ceně dvě kabinová zavazadla, není nutné si tedy připlácet za další kufry.

Nejlevnější termíny jsou v září, je tady ale i jeden výhodný termín přímo v červenci Praha - Barcelona za 29 Eur, a to 31. 7. 2019. Na to můžete navázat i letenky od jiné letecké společnosti, pokud chcete dosáhnout nejnižší ceny.

Příklad výhodného termínu:
17. 9. - 25. 9. 2019

Září je velmi vhodné období pro návštěvu Barcelony, kdy už opadne hlavní turistická vlna, stále je teplé moře a je příjemněji. Je zde mnoho možností co navštívit jak v centru, tak v okolí Barcelony. V centru byste neměli vynechat Parc Guel, Sagradu Familiu, katedrálu, domy Gaudího, La Ramblu, přístav, aquarium a trhy s čerstvým ovocem a jídlem jako La Boqueira. Doporučujeme se vydat mimo Barcelonu vlakem na klášter položený vysoko ve skále - Montserrat, nebo si zajet do obrovského zábavního parku Port Aventura.

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů