Itálie od 930 Kč
Zobrazit zájezdy

Benátky bez davů v listopadu a prosinci - zpáteční let 1 598 Kč

Zpáteční letenka
Treviso (město) (Treviso)
za 1 598 Kč
aerolinky Wizz Air
termín 25/11, 02/12, 06/12, 13/12, 16/12, 18/12
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Benátky bez davů v listopadu a prosinci - zpáteční let 1 598 Kč

Prosinec je nejlepší doba vyrazit do Benátek, protože máte možnost si vychutnat tamější krásy bez stovek tisíc turistů. Od poloviny listopadu do konce ledna je totiž low season. To znamená, že nejenom ve městě bude menší počet turistů, ale také, že ceny za ubytování a různé atrakce jsou nižší, jsou slevy v kavárnách a určitě se domluvíte i na nižší ceně za gondolu.

Jak se zabavit?

Ztraťte se! Jestli opravdu chcete poznat město a místní obyvatele, tak vám doporučujeme ztratit se v změtí romantických ulic Benátek. Otočte se opačným směrem, než kam směřuje dav a připravte se na objevení stovek krásných ulic a náměstíček obklopených domy ze XIV století.Navštivte Náměstí Piazzo San Marco když je prázdné! Jedno z nejznámějších míst Benátek je přes den plné lidi, pozdě v noci nebo brzo ráno naopak úplně prázdné. Využijte toho a vychutnejte si krásu toho místa.Další tipy jak strávit čas v Benátkách naleznete zde.

Good to know

Je dobrý nápad navštívit Benátky v zimě, protože v zimě kanály voní rozhodně lépe :)

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů