Bibione od 1 036 Kč
Zobrazit zájezdy

Bibione po vlastní ose na 8 dní za 370 Kč, sleva 57 %

Bibione (Vila Rita / Sandra / Maria)
za 370 Kč
prodejce Invia.cz
termín 22. 9. - 29. 9. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Bibione po vlastní ose na 8 dní za 370 Kč, sleva 57 %

Vily Rita / Sandra / Maria se nachází v turistické oblasti Benátska ve městě Bibione. Vily se skládájí ze 2 apartmánů. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 200 m. Měna - euro. Restaurace a obchody jsou v blízkosti ubytování. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánů: kuchyň, sociální zařízení, TV, klimatizace, terasa a předzahrádka, 1 parkovací místo zdarma.

Benátsko je známo svou rozmanitostí, najdete tu moře, řeky, jezera, rozlehlé pláže, monumentální hory, starobylé vesničky i moderní města.

Tipy na výlety: maják Lido del Pini, lunapark v Bibione, zoo Punta Verde, Aqualandia, Sea Life Jesolo, Benátky, výlet lodí po laguně Valle Vecchia, vinice Lison Pramaggiore.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů