Varna (město) od 5 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Bulharská Varna z Vídně v červnu za 1 153 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Varna (Varna)
za 1 153 Kč
aerolinky Wizz Air
termín červen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Bulharská Varna  z Vídně v červnu za 1 153 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do bulharské Varny, již od 1 153 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v období června . Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 723 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm a váze maximálně 10 kg.

Varna je často přezdívána jako "perla černého moře" a je jedním z nejnavštěvovanějších měst Bulharska. Krásné dlouhé pláže, historické budovy a rušný noční život, to vše najdete ve Varně!

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C.

Tipy na výlety: Primorskyj park, delfinárium, námořní muzeum, Zlatni Pjasaci, Slunečné pobřeží, Nesebar, Rilský klášter, Údolí růží.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 16. 6. – 19. 6. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů