Sutomore od 18 750 Kč
Zobrazit zájezdy

Černá Hora: Barská riviéra z Pardubic na 7 nocí s All inclusive za 5 980 Kč! Odlet 14. 9. 2019!

Sutomore (Hotel Korali All Inclusive Club 3*)
za 5 980 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 9. - 21. 9. 2019
doprava Letecky z Pardubic
strava s all inclusive
Zobrazit nabídku
Černá Hora: Barská riviéra z Pardubic na 7 nocí s All inclusive  za 5 980 Kč! Odlet 14. 9. 2019!

Hotel Korali All Inclusive Club se nachází v oblasti Barské riviéry v Černé HořeOblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 30 m. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - Euro. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, lobby, hotelová restaurace, bary, parkoviště, trezor na recepci (za poplatek), Wi-Fi na hlavní recepci.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, lednička, balkon.

Barská riviéra je zatím méně známým letoviskem v Černé Hoře, má však mnohé co nabídnout. Jedná se o velmi klidné letovisko vhodné pro rodinnou dovolenou.

Tipy na výlety: Ulcinj, rafting na řece Tara, Boka Kotorská, Kruje, Skadar, Kaňony řeky Tary, Skadarské jezero, město Bar, mys Ratac.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů