Nejlépe hodnocené hotely Sutomore - Barská Riviéra

Recenze hotelů Sutomore - vstupenka do království pláží a romantických kopců

Na několik kilometrů širokém pruhu pevniny mezi Jaderským mořem a ptačí rezervací Skadarské jezero najdeme také význačné černohorské letovisko Sutomore. Jeho velkou výhodou je dobrá dostupnost autem po rychlostní silnici i vlakem z hlavního města Podgorica, krásná příroda všude kolem a velká kamínková pláž s pěknou promenádou.

Kromě koupání a lenošení však můžete prozkoumat i sutomorské okolí a další význačná místa Černé Hory. Podél pobřeží se dostanete přes středisko Budva až k hlubokému fjordu Boka Kotorská, severním směrem dosáhnete úžasné národní parky Prokletije, Lovčen nebo Durmitor s kaňonem řeky Tara. Přímo nad Sutomorem se ukrývají pevnosti jako Tabija, Haj Nehaj či bývalý benediktinský klášter na poloostrově Ratac.

Využijte možnosti ubytování v krásném prostředí Barského zálivu, v němž Sutomore leží. K populárním tu patří vila Izvor a především moderní a rozsáhlý hotel Korali.

Toužíte-li po originální dovolené mimo dosah davů běžných turistů, je Barská riviéra tou správnou volbou. Ještě před cestou si pročtěte recenze našich klientů, které vám poradí, na co si dávat pozor.

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy v oblasti Sutomore?

Aktuálně naleznete nabídku dovolené Sutomore od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jaké jsou ceny zájezdů v oblasti Sutomore?

Ceny začínají na 5 391 Kč (Vila Izvor).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí v oblasti Sutomore hotely: Hotel Vila Barcelona (80%), Hotel Sato (79%), Hotel Akapulco (79%), Sirena Marta (70%), Vila Izvor (68%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely v oblasti Sutomore jsou podle cestovatelů tyto: Hotel Korali, Hotel Sato, Vila Izvor, Vila Perovič Club, Hotel Akapulco.