Černá Hora od 1 850 Kč
Zobrazit zájezdy

Černá Hora z Prahy, Brna, Ostravy nebo Pardubic na 8 dní v červenci s polopenzí za 11 990 Kč!

Černá Hora (Vila Perovič Club)
za 11 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 6. 7. - 13. 7. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Černá Hora z Prahy, Brna, Ostravy nebo Pardubic na 8 dní v červenci s polopenzí za 11 990 Kč!

Tříhvězdičková Vila Perovič Club je umístěna v klidném místě jinak rušného letoviska Sutomore v Černé Hoře, s nádhernou pláží a rodinnou atmosférou. Vhodná pro všechny věkové kategorie. Vila se nachází v blízkosti moře. Pláž je lemována promenádou s řadou obchůdků, restaurací, barů, diskoték a dalších turistických atrakcí. Horský masiv nad promenádou dodává místu neopakovatelnou atmosféru.

Dvoulůžkové pokoje mají klimatizaci, WC, fén, koupelnu, TV, kuchyň a balkón. Lze přidat přistýlku.

Stravování je formou polopenze: snídaně a večeře výběrem z menu. Možnost výběru z lokální, středoevropské a vegetariánské varianty. Večeře vždy o 4 chodech (polévka, hlavní chod, salát a dezert).

Lze využít animační program v blízkém hotelu Korali Club - aktivní pohybové programy, relaxační programy nebo animační denní a večerní aktivity. Pod vedením zkušených animátorů a trenérů můžete vyzkoušet a zúčastnit se programů určených pro všechny věkové kategorie. 

Zájezd je letecky z Prahy, Brna, Ostravy nebo Pardubic. Využijte tento zájezd do Černé Hory v plné sezóně sa super cenu!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů