Dakar z Vídně na podzim od 7 769 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
za 7 769 Kč
aerolinky TAP Portugal
termín říjen až prosinec
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Dakar z Vídně na podzim od 7 769 Kč/zpáteční letenka!

Portugalský dopravce TAP Portugal aktuálně nabízí zpáteční letenky na trase Vídeň – Dakar s mezipřistáním v Lisabonu, již od 7 769 Kč. V této cenové relaci můžete zakoupit letenky na termíny od října do poloviny prosince. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a váze maximálně 10 kg

Senegal je označován za panenský ráj na pobřeží Atlantiku. Je zde nespoutaná příroda plná hustých mandragorových lesů a volně pohybujících se zvířat. Hlavní město Dakar nabízí mnoho kulturních památek, živelných trhů a bohatý noční život. Senegal nabízí ideální místo pro odpočinek, tak i pro aktivnější dovolenou. V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem 24 °C. 

Tipy na výlety: Náměstí Nezávislosti, mešita Grande Mosquée, palác Chambre de Commerce, muzeum námořnictví, pevnost d'Estrées, ostrov Iles de la Madeleine, park Bandia Nature Reserve, Lagune de la Somone, Růžové jezero, rezervace Fathala.

Více o dokladech, měně a očkování do Senegalu v našem průvodci.

Ukázkový termín: 12. 10. – 23. 10. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů