Djerba z Prahy na 15 dní s All Inclusive za 11 990 Kč! Sleva 51 %!

Djerba (Hotel Palm Azur)
za 11 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 19. 10. - 2. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Djerba z Prahy na 15 dní s All Inclusive za 11 990 Kč! Sleva 51 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Palm Azur se nachází v jižní části ostrova v turistické zóně Aghir na ostrově Djerba. Je obklopen nádhernou palmovou zahradou, o rozloze 35 000m2. Hotel leží přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel má dva venkovní a jeden vnitřní bazén, u bazénu je hned několik skluzavek a tobogán, jenž ocení zejména děti. Nákupní možnosti jsou hned naproti hotelu.

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny SAT TV, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, jsou klimatizované a mají vlastní balkon. 

Stravování formou All Inclusive: snídaně, oběd, snack, večeře, vše formou bufetu. Hosté mají zajištěnu neomezenou konzumaci místních nealkoholických a alkoholických nápojů.

Hotel pořádá večerní a animační programy, zdarma můžou hosté využít stolní tenis, pétanque, volejbal, minigolf, fitness, tenis. 10 km od hotelu je golfové hřiště, za poplatek lze využít masáže, jízku na koni a vodní sporty.

    Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 51 %. Využijte tuto akční nabídku!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.