Djerba od 10 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Djerba z Prahy na 15 dní s All Inclusive za 11 990 Kč! Sleva 51 %!

Djerba (Hotel Palm Azur)
za 11 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 19. 10. - 2. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Djerba z Prahy na 15 dní s All Inclusive za 11 990 Kč! Sleva 51 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Palm Azur se nachází v jižní části ostrova v turistické zóně Aghir na ostrově Djerba. Je obklopen nádhernou palmovou zahradou, o rozloze 35 000m2. Hotel leží přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Hotel má dva venkovní a jeden vnitřní bazén, u bazénu je hned několik skluzavek a tobogán, jenž ocení zejména děti. Nákupní možnosti jsou hned naproti hotelu.

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny SAT TV, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, jsou klimatizované a mají vlastní balkon. 

Stravování formou All Inclusive: snídaně, oběd, snack, večeře, vše formou bufetu. Hosté mají zajištěnu neomezenou konzumaci místních nealkoholických a alkoholických nápojů.

Hotel pořádá večerní a animační programy, zdarma můžou hosté využít stolní tenis, pétanque, volejbal, minigolf, fitness, tenis. 10 km od hotelu je golfové hřiště, za poplatek lze využít masáže, jízku na koni a vodní sporty.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 51 %. Využijte tuto akční nabídku!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů