Krakow od 795 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Krakova za poznáním a wellness na 3 dny pro 2 osoby se snídaní za 2 549 Kč!

Krakow (CITY SM Business & SPA s.c 3*)
za 2 549 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 20. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Do Krakova za poznáním a wellness na 3 dny pro 2 osoby se snídaní za 2 549 Kč!

Krakov je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Polska. Po dobu několika staletí bylo toto město také hlavním městem Polska a sídlem polských králů. Je zde plno barů, historických památek, uměleckých děl, galerií a parků.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby, snídaně formou bufetu, neomezený vstup do wellness (sauna, vířivka, bazén, parní komora, solná jeskyně), neomezený vstup do fitness, turistický poplatek zahrnut v ceně, Wi-Fi připojení, parkování.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, café bar, zahradní terasa, wellness (sauna, vířivka, bazén, parní komora, solná jeskyně), fitness.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, satelitní televize a Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: královský hrad Wawel, Hlavní náměstí Rynek Glowny, gotická brána Barbakan, park Decjusza, letecké muzeum (Muzeum Lotników), Kopiec Kościuszki.


MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů