Krakow od 899 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Krakova za poznáním a wellness na 3 dny pro 2 osoby se snídaní za 2 549 Kč!

Krakow (CITY SM Business & SPA s.c 3*)
za 2 549 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Od dnes do 20. 12. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Do Krakova za poznáním a wellness na 3 dny pro 2 osoby se snídaní za 2 549 Kč!

Krakov je jedním z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších měst Polska. Po dobu několika staletí bylo toto město také hlavním městem Polska a sídlem polských králů. Je zde plno barů, historických památek, uměleckých děl, galerií a parků.

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby, snídaně formou bufetu, neomezený vstup do wellness (sauna, vířivka, bazén, parní komora, solná jeskyně), neomezený vstup do fitness, turistický poplatek zahrnut v ceně, Wi-Fi připojení, parkování.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, café bar, zahradní terasa, wellness (sauna, vířivka, bazén, parní komora, solná jeskyně), fitness.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, satelitní televize a Wi-Fi připojení.

Tipy na výlety: královský hrad Wawel, Hlavní náměstí Rynek Glowny, gotická brána Barbakan, park Decjusza, letecké muzeum (Muzeum Lotników), Kopiec Kościuszki.


MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů