Dubrovník od 3 019 Kč
Zobrazit zájezdy

Dubrovník z Vídně na konci března za 280 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Dubrovník (Dubrovnik)
za 280 Kč
aerolinky Laudamotion
termín 29. 3. - 31. 3. 2020
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Dubrovník z Vídně na konci března za 280 Kč/ zpáteční letenka!

Laudamotion nabízí velmi výhodné letenky z Vídně do chorvatského města Dubrovník. Zpáteční letenku za tuto cenu pořídíte za 280 Kč. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm a váze maximálně 10 kg.

Dubrovník, přístavní město, které leží na jihu Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Staré město je obehnané hradbami. Mimo překrásných výhledů na Jaderské moře zde najdete také renesanční, gotické a barokní kostely,paláce kláštery a fontány.

Tipy na výlety: pevnost sv. Jana, pevnost Bokar a Lovrijenac, Knížecí palác, Onofriova kašna, renesanční kostel sv. Spasitele, bránaPile a Ploče, románsko-gotický františkánský klášter, Rolandův sloup, městská zvonice, palác Sponza, nejstarší lékárna, kostel sv. Ignáce, Dubrovnické kolegium, Námořní muzeum.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 29. 3. – 31. 3. 2020.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů