Hurghada od 9 320 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Hurghada z Prahy, Brna i Ostravy v březnu s All inclusive za 6 990 Kč! Odlet 15. 3.

Hurghada (Le Pacha Resort)
za 6 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 3. – 22. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt: Hurghada z Prahy, Brna i Ostravy v březnu s All inclusive za 6 990 Kč! Odlet 15. 3.

Hotel Le Pacha Resort 4* se nachází v turistickém centru Hurghady. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Vzdálenost letiště 7 km. Nákupní možnosti v okolí. Teplota vzduchu se v tomto období pohybuje kolem 25 °C a vody cca 23 °C.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, několik restaurací a barů, bar na pláži, lázně, bazén, vyhřívaný bazén v zimním období, diskotéka, aquapark.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, trezor, TV, minibar.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

Darina

Darina


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů