Hurghada od 5 329 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Hurghada z Prahy na 7 nocí s All inclusive za 8 490 Kč! Odlet již 18. 9. 2019!

Hurghada (Elysees Hurghada 4*)
za 8 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 18. 9. - 25. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
Zobrazit nabídku
Egypt: Hurghada z Prahy na 7 nocí s All inclusive za 8 490 Kč! Odlet již 18. 9. 2019!

Luxusní hotel Elysees se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teploty vody kolem příjemných 35 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun v tomto období není. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, hlavní restaurace, plážová restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma, terasa, bazén, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů