Hurghada od 8 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Hurghada z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s all inclusive za 9 990 Kč! Odlet již 29. 7.!

Hurghada (Albatros Aqua Park Hurghada 4*)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 29. 7. - 5. 8. 2021
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt: Hurghada z Prahy na 8 dní/ 7 nocí s all inclusive za 9 990 Kč! Odlet již 29. 7.!

Albatros Aqua Park Hurghada se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 38 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary,2 vyhřívané bazény s částí pro děti, dětské hřiště, plážový volejbal, internetové připojení na recepci zdarma, večerní animační program, obchody, bankomat/směnárna.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, balkon či terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštery sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů