Hurghada od 9 320 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Bratislavy na 8 dní s All inclusive v luxusním hotelu za 7 190 Kč! Sleva 70 %!

Hurghada (Hotel Golden Beach Resort 4*)
za 7 190 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 1. 2. 2019 - 8. 2. 2019
doprava Letecky z Bratislavy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt z Bratislavy na 8 dní s All inclusive v luxusním hotelu za 7 190 Kč! Sleva 70 %!

Luxusní hotel Golden Beach Resort se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, několik restaurací a barů, velký venkovní bazén, dětský bazén, tenisové kurty, směnárna, konferenční místnost, fitness, spa centrum, kulečník, sauna, plážový volejbal, stolní tenis, wellness centrum, animační programy.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů