Hurghada od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Lince na 7 nocí s All inclusive za 9 270 Kč! Odlet 29. 11. 2019!

Hurghada (The Grand Hotel 4*)
za 9 270 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 29. 11. - 6. 12. 2019
doprava Letecky z Linzu
strava s all inclusive
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt z Lince na 7 nocí s All inclusive za 9 270 Kč! Odlet 29. 11. 2019!

The Grand Hotel se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, bary, trezor na recepci, lékař, konferenční místnost, prádelna, obchodní pasáž, bazény, internetová kavárna, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, SPA centrum, posilovna, exotická zahrada, hotelové animační programy.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, balkon, satelitní TV, telefon, klimatizace a minibar.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštery sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

Do Lince se lze dopravit například autobusy společnosti Flixbus z Českých Budějovic již od 149 Kč!

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů