Hurghada od 8 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Lince na 7 nocí s All inclusive za 9 270 Kč! Odlet 29. 11. 2019!

Hurghada (The Grand Hotel 4*)
za 9 270 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 29. 11. - 6. 12. 2019
doprava Letecky z Linzu
strava s all inclusive
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt z Lince na 7 nocí s All inclusive za 9 270 Kč! Odlet 29. 11. 2019!

The Grand Hotel se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, bary, trezor na recepci, lékař, konferenční místnost, prádelna, obchodní pasáž, bazény, internetová kavárna, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, SPA centrum, posilovna, exotická zahrada, hotelové animační programy.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, balkon, satelitní TV, telefon, klimatizace a minibar.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštery sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

Do Lince se lze dopravit například autobusy společnosti Flixbus z Českých Budějovic již od 149 Kč!

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů