Hurghada od 7 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 15 dní s All inclusive za 10 290 Kč! Odlet již zítra!

Hurghada (Mirage Bay 4*)
za 10 290 Kč
prodejce Invia.cz
termín 9. 1. - 23. 1. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 15 dní s All inclusive za 10 290 Kč! Odlet již zítra!

Hotel Mirage Bay se nachází v krásné palmové zahradě. Možnosti nákupu jsou přímo v resortu, nebo ve známém letovisku Hurghada, který je vzdálen cca 15 km od hotelu. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 22 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, turistické informace, WiFi zdarma, kavárna, několik restaurací a barů ,3 bazény, dětský bazén, aquapark, diskotéka, luxusní SPA centrum, služby lékaře, prádelna, dětské hřiště, úschovna zavazadel, kadeřnictví.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa, dětská postýlka.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů