Safaga od 9 290 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 7 nocí s All inclusive za 8 990 Kč! Odlet již 8. 12. 2019! Sleva 58 %!

Safaga (Hotel Imperial Shams Abu Soma Resort 4*)
za 8 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 8. - 15. 12. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 7 nocí s All inclusive za 8 990 Kč! Odlet již 8. 12. 2019! Sleva 58 %!

Hotel Imperial Shams Abu Soma Resort se nachází v oblíbeném letovisku Safaga - Soma Bay, poblíž známé Hurghady. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, obchodní arkáda, bazény, diskotéka, aquapark, dětské hřiště, Wi-Fi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar, set pro přípravu čaje a kávy, balkon či terasa.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů