Dovolená Safaga - Egypt 2018

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
1668100
Lotus Bay Safaga
25. 7. (St) - 3. 8. 2018 (Pá)
Invia.cz: Hotel Lotus Bay
last minute
10 dní
Letecky
Praha
Polopenze
30. 7. (Po) - 11. 8. 2018 (So)
Invia.cz: Hotel Lotus Bay
-4%
právě zlevněno
last minute
13 dní
Letecky
Polopenze
8 dní
Letecky
Praha
Polopenze
5010690.00CZK
2079100
Club Magic Life Kalawy Imperial
5. 10. (Pá) - 15. 10. 2018 (Po)
Invia.cz: Hotel Club Magic Life Kalawy
first minute
11 dní
Letecky
Praha
All inclusive

Egypt - Safaga

Letovisko Safaga se rozprostírá na pobřeží Rudého moře. Leží přibližně 60 kilometrů od Hurghady. Městečko je charakteristické přístavem a překrásným podvodním světem. Ovšem kvůli korálovým útesům není vstup do moře vhodný pro malé děti, starší osoby a méně zdatné plavce. Na některých místech se do moře dostanete pouze z pro vstup uzpůsobených mol.

Samotné pláže v destinaci jsou písčité a čisté, moře s sebou často přináší vlny, a tak krom potápění a šnorchlování je v Safage také oblíbený vodní sport v podobě windsurfingu. Jelikož i v tomto letovisku se nachází luxusní komplexy, pak je možné dovolenou trávit i u hotelových bazénů. O vybavenosti daného hotelu se vždy informujte před zakoupením zájezdu, a to ať už si vybíráte dovolenou dlouho před letní sezónou nebo na poslední chvíli, tedy v období last minute.

Z letoviska jsou pořádány také nejrůznější výlety do okolí. Vydat se můžete například do Karnaku a Luxoru. Velmi oblíbeným turistickým cílem také je pohřebiště faraónů, které se nachází v Údolí králů a královen. 

Nejen Safaga, ale i mnoho dalších egyptských destinací, vám zaručuje doslova bezchybné počasí. Slunečná obloha bez mraků je zde téměř pořád, déšť dle místních zažijete pouze jednou či dvakrát do roka.