Hurghada od 6 775 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 8 dní s All inclusive za 6 932 Kč

Hurghada (The Grand Hotel 4*)
za 6 932 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 1. - 19. 1. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 8 dní s All inclusive za 6 932 Kč

The Grand Hotel se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 22 °C a teploty vody kolem příjemných 23 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu:recepce, 2 hlavní restaurace, obchod se suvenýry, terasa, bazén, 2 dětské bazény, dětské hřiště, plážové osušky jsou připraveny v praktické plážové tašce přímo na pokoji, lékařská péče, limousine service, prádelna, čistírna, pošta, pokojový servis, mini bar za poplatek, bankovní přihrádka, animační programy. Lehátka, matrace, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma

Vybavení pokoje: koupelna s vanou, WC, fén, klimatizace, trezor, satelitní TV, mini bar za poplatek, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů