Ras Umm Sid od 16 719 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy na 8 dní s All inclusive za 7 790 Kč!

Ras Umm Sid (Otium Aloha 4*)
za 7 790 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 11. 2. 2019 - 18. 2. 2019.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy na 8 dní s All inclusive za 7 790 Kč!

Luxusní hotel Otium Aloha se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Sharm El Sheikh. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu:  vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, Wi-Fi, obchodní arkáda, bazén s dětskou částí, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, dětské hřiště, miniklub.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Sharm El Sheikh je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře.

Tipy na výlety: ostrov Tiran, národní park Ras Mohamed, Sharm El Sheikh, oáza Wádí Feiran, Dahab, hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů