Dovolená Ras Umm Sid - Egypt 2018

 
Termín:

Strava:
Doprava:
Počet dnů:
Cena:
Slevy:
Typ zájezdu:
Název hotelu:
Úroveň hotelu:
Prodejce:
1688100
SENTIDO Reef Oasis Senses Resort
23. 4. (Po) - 30. 4. 2018 (Po)
Invia.cz: Sentido Reef Oasis Senses
-36%
právě zlevněno
8 dní
Letecky
All inclusive
14. 5. (Po) - 28. 5. 2018 (Po)
Invia.cz: Sentido Reef Oasis Senses
-2%
právě zlevněno
first minute
15 dní
Letecky
All inclusive
28. 5. (Po) - 11. 6. 2018 (Po)
Invia.cz: Sentido Reef Oasis Senses
-1%
právě zlevněno
first minute
15 dní
Letecky
All inclusive
815590.00CZK

Ras Umm Sid - Sharm el Sheikh

Letovisko Ras Umm Sid se rozprostírá na jižním okraji vyhlášené turistické oblasti Sharm el Sheikh. Ras Umm Sid je situován v malebné zátoce, která vytváří ideální prostředí pro last minute rodinnou dovolenou. Místo je v některých průvodcích označováno také jako Ras Om El Sid.

V resortu naleznete jedinečný klid a pravou letní pohodu. O váš komfort se postarají moderní hotely s bezchybnými službami. Vy se tak budete moci věnovat pouze své rodině a relaxaci. Resort Ras Umm Sid vyniká krásnou scenérií pobřeží. Hotely zkrášlují zelené zahrady a písečné pláže jsou lemovány vzrostlými palmami. Místní nádherné pláži se přezdívá diamantová. Je celá pokrytá zlatavým pískem a pozvolně se zvažuje do azurového moře. Koupání je tak vhodné i pro děti.

Přímo na pláži můžete vyzkoušet jízdu na šlapadlech, jízdu na banánu, zahrát si plážový volejbal nebo nechat děti vyřádit na trampolínách. A pokud zatoužíte poznat okolí, vydejte se do chráněné přírodní rezervace Ras Mohammed, která zahrnuje jak mořský park, tak i dechberoucí hory a pouštní oblasti s chráněnými živočichy. Dovolená v Ras Umm Sid je nejen okouzlující, ale s last minute balíčky také výhodná.