Hurghada od 6 775 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Prahy v listopadu na 7 nocí s All inclusive za 9 990 Kč!

Hurghada (Hotel Regina Swiss Inn Resort 4*)
za 9 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 20. 11. - 27. 11. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy v listopadu na 7 nocí s All inclusive za 9 990 Kč!

Hotel Regina Swiss Inn Resort se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem příjemných 24 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 2 hodiny. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, několik restaurací a barů, kavárna, velký venkovní bazén, dětský bazén, aquapark, tenisové kurty, směnárna, konferenční místnost, minigolf, spa centrum, kulečník, sauna, plážový volejbal, animační programy a diskotéka.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů