Hurghada od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Vídně na 7 nocí v luxusním hotelu s All inclusive za 9 270 Kč! Odlet již 26. 1.!

Hurghada (The Grand Hotel 4*)
za 9 270 Kč
prodejce Invia.cz
termín 26. 1. - 2. 2. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Vídně na 7 nocí v luxusním hotelu s All inclusive za 9 270 Kč! Odlet již 26. 1.!

The Grand Hotel se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 24 °C a teploty vody kolem příjemných 22 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, bary, trezor na recepci, lékař, konferenční místnost, prádelna, obchodní pasáž, bazény, internetová kavárna, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, kulečník, SPA centrum, posilovna, exotická zahrada, hotelové animační programy.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, balkon, satelitní TV, telefon, klimatizace a minibar.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštery sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů