Hurghada od 9 690 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt z Vídně na 8 dní s All inclusive za 8 505 Kč!

Hurghada (Empire Hotel 3*)
za 8 505 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 28. 2. 2019 - 7. 3. 2019
doprava Letecky z Vídně
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Vídně na 8 dní s All inclusive za 8 505 Kč!

Hotel Empire se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, kavárna, velký venkovní bazén, dětský bazén, hlídání dětí, lékařská služba, WiFi, mini klub, prádelna, kadeřnictví, supermarket.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, fén, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa, WiFi za poplatek.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů