Hurghada od 8 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Hurghada z Prahy na 8 dní s All inclusive za 6 790 Kč, sleva 55 %

Hurghada (Shams Safaga 4*)
za 6 790 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 12. - 22. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Hurghada z Prahy na 8 dní s All inclusive za 6 790 Kč, sleva 55 %

Hotel Shams Safaga se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 23 °C a teploty vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun + 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: recepce, restaurace, bar, bar u bazénu, spa centrum, posilovna, venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, zahrada, obchod se suvenýry, internetový koutek, prádelna, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, kulečník, minigolf, animační programy.

Vybavení pokoje: koupelna a WC, klimatizace, TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa, telefon.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů