Španělsko od 2 319 Kč
Zobrazit zájezdy

Ibiza z Vídně od června do září již od 1 290 Kč!/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Ibiza (Ibiza)
za 1 290 Kč
aerolinky Eurowings
termín červen - září
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Ibiza z Vídně od června do září již od 1 290 Kč!/ zpáteční letenka!

Letecká společnost Eurowings přichází s výhodnými zpátečními letenkami z Vídně na Ibizu, již od 1 290 . V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky od června do září. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximální váze 8 kg a rozměrech 55 x 40 x 23 cm.

Ibiza se nachází v souostroví Baleáry, ve středozemním moři. Tento ostrov je také známý díky bujarému nočnímu životu a rušným večírkům, ale může vám nabídnout i mnohem více. Můžete zde objevit mnoho historických památek, překrásnou přírodu a pláže.

Tipy na výlety: hlavní město Ibiza, čtvrť Dalt Vila a La Marina, město Santa Eulária, kostelík Església de Santa Eulàlia, naleziště fénického osídlení Sa Caleta , archeologické muzeum Museu Monografic des Puig des Molins, přírodní park Ses Salines, přístav Sa Canal.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč.

Ukázkový termín: 28. 8. – 7. 9. 2019.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů