Španělsko od 2 119 Kč
Zobrazit zájezdy

Ibiza z Vídně v říjnu za 1 164 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Ibiza (Ibiza)
za 1 164 Kč
aerolinky Laudamotion
termín říjen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Ibiza z Vídně v říjnu za 1 164 Kč/zpáteční letenka!

Laudamotion přichází s akční zpáteční letenkou na Ibizu, již od 1 164 Kč. V této cenové relaci můžete zakoupit zpáteční letenky hned v několika říjnových termínech. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40×20×25 cm.

Ibiza se nachází v souostroví Baleáry, ve středozemním moři. Tento ostrov je také známý díky bujarému nočnímu životu a rušným večírkům, ale může vám nabídnout i mnohem více. Můžete zde objevit mnoho historických památek, překrásnou přírodu a pláže.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C.

Tipy na výlety: hlavní město Ibiza, čtvrť Dalt Vila a La Marina, město Santa Eulária, kostelík Església de Santa Eulàlia, naleziště fénického osídlení Sa Caleta , archeologické muzeum Museu Monografic des Puig des Molins, přírodní park Ses Salines, přístav Sa Canal.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 283 Kč a z Brna za 154 Kč.

Ukázkový termín: 9. 10. – 16. 10. 2019.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů