Neapol od 3 550 Kč
Zobrazit zájezdy

Itálie: Neapol z Vídně v březnu již od 502 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Neapol (Neapol)
za 502 Kč
aerolinky Wizz Air
termín březen
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Itálie: Neapol z Vídně v březnu již od 502 Kč/ zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně do italské Neapole za 502 Kč. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Neapol, hlavní město Kampánie a třetí nejlidnatější město Itálie. Ruch pouličních trhů, zapadlé uličky s kavárnami a bohatá historie s ohromující architekturou, to vše na vás čeká při návštěvě Neapole. Na koupačku to ještě nebude, ale můžete letenky za tuto cenu využít v daném období návštěvou za poznáním.

Tipy na výlety: Naples Harbor, královský palác Capodimonte, bazilika San Francesco di Paola, náměstí Piazza del Municipio, kostel San Domenico Maggiore, ostrovy (Capri, Ischia, Procida), Pompeje, sopka Vesuv.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 5. 3. – 7. 3. 2020.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů