Francie od 900 Kč
Zobrazit zájezdy

Jarní Atlantik z Prahy za 1640 Kč!

za 1 640 Kč
aerolinky Volotea
termín 3.4, 13.4, 25.4 a 30.4.
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Jarní Atlantik z Prahy za 1640 Kč!

Díky letecké společnosti Volotea můžete pořídit zpáteční letenky do francouzského města Nantes přímo z Prahy za 60 eur (cca 1640 Kč).

Letenky zahrnují dvě příruční zavazadla o velikosti 55 x 40 x 20 cm a 20 x 35 x 20 cm. Moc pěkně zpracovanou infografiku naleznete na volotea.com.Ubytování v Nantes je dostupné od 1100 Kč / noc na booking.com. V městě se bohužel nenachází mnoho hostelů, proto je potřeba zapátrat mezi hotely.

Letiště Nantes

Z letiště se do centra města dostanete nejjednodušeji autobusy TAN AIR, cesta trvá 20 minut a stojí přibližně 7.5 eur. Tuto cestu můžete také „hacknout“ tím, že si koupíte na letišti 1.5 eur ticket, řidiči autobusu TAN AIR řeknete, že chcete pouze do zastávky „Neustrie“, kde vystoupíte a přesunete se na tramvajovou zastávku, odkud vás tramvaj č. 3 odveze do centra. To vše stále za celkem 1.5 eur (lístek je validní 60 minut).

Aktivity v Nantes

V Nantes lze najít mnoho zajímavých historických památek, avšak k moři je to pouhých 40 kilometrů. Ubytovat se můžete například v městě Saint-Nazaire, které je mimo jiné hned vedle Parc Naturel régional de Brière, chráněné oblasti s pěknou přírodou. Nebo můžete díky napojení na místní železniční dopravu přejet prakticky kamkoliv jinam do Francie :).

Tipař

Tipař


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů