Kazachstán: Almaty z Prahy již od 6 134 Kč/ zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Almaty (Almaty)
za 6 134 Kč
aerolinky Air Baltic
termín červenec - srpen
přestupy s 1 přestupem
Zobrazit nabídku
Kazachstán: Almaty z Prahy již od 6 134 Kč/ zpáteční letenka!

Letecká společnost airBaltic nyní nabízí letenky z Prahy do kazašské Almaty s přestupem v lotyšské Rize, již od 6 134 Kč! Letenky v této cenové relaci můžete zakoupit s termíny v měsících červenec a srpen. V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech 55x40x20 cm a menší o velikosti 30x40x10 cm o společné maximální váze do 8 kg

Almaty, největší město Kazachstánu. Leží na úpatí velehor. Můžete si zde užít života velké metropole, nebo se vydat za krásnou a divokou přírodou či vysokohorskou turistikou.

Tipy na výlety: Kok-Tobe - Růžová hora, středisko zimních sportů Medeo, vrchol Šimbulak, přírodní rezervace (Talgar, Esik a Turgan), přehrada Kapčagaj, katedrála Zenkov, sovětský Memoriál slávy, vysílač Kok-Tobe, Almatinské jezero.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů