Korfu od 7 939 Kč
Zobrazit zájezdy

Korfu z Bratislavy v dubnu za 411 Kč/zpáteční letenka!

Zpáteční letenka
Korfu (Korfu)
za 411 Kč
aerolinky Ryanair
termín Duben
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Korfu z Bratislavy v dubnu za 411 Kč/zpáteční letenka!

Ryanair nám přináší velmi výhodné letenky z Bratislavy na Korfu, již od 411 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v měsíci dubnu. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40x20x25 cm. Je zde však možnost dokoupit za 10€ přepravu zavazadla do 10 kg.

Korfu je nejsevernější z Jónských ostrovů v Řecku. Ostrov se stal velmi oblíbenou turistickou destinací a to nejen kvůli krásným plážím, ale také díky krásné zelené přírodě a vápencovým kopcům. Ostrov Korfu je také označován za "Smaragdový ostrov" a to právě kvůli tomu, že patří mezi jeden z nejzelenějších ostrovů Řecka.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 20 °C.

Tipy na výlety: Corfu Golf & Country Klub, Palác Achillion, městečko Benitses, město Korfu, ostrov Paxos, Parga, Diaplo, Modrá laguna, aquapark Hydropolis, pláž Glyfada.

Do Bratislavy je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 170 Kč a z Brna za 128 Kč.

Ukázkový termín: 9. 4. – 16. 4. 2019

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů