Kuba Varadero: Hotel 5* z Prahy na 11 dní s All Inclusive za 32 990 Kč! Sleva 40 %!

Kuba (Hotel Paradisus Varadero Spa)
za 32 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 24. 9. - 4. 10.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Kuba Varadero: Hotel 5* z Prahy na 11 dní s All Inclusive za 32 990 Kč! Sleva 40 %!

Pětihvězdičkový Hotel Paradisus Varadero Spa je jeden z nejluxusnějších hotelů v oblasti Varadero na Kubě, leží v tropické zahradě přímo u překrásné písečné pláže. Centrum Varadera je vzdáleno 11 km. K venkovnímu vybavení patří bazén (2 400 m2), terasa na slunění s lehátky.

Zájezd zahrnuje All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, přes den občerstvení. Alkoholické a nealkoholické nápoje, koktejly jsou v ceně po celý den. Pravidelně doplňovaný minibar na pokoji (voda, pivo, nealkoholické nápoje).

V dvojlůžkových pokojích je k dispozici koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, kávovar, žehlička s žehlicím prknem, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

V hotelu se nachází spa centrum, které nabízí saunu, různé druhy zábalů a masáží. Zdarma je fitness, tenis, aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, stolní fotbal, pétanque, půjčovna kol, basketbal, nemotorizované vodní sporty, šnorchlování, kánoe, kajaky, aquaaerobik, windsurfing, sauna, jacuzzi. Za poplatek jsou motorizované vodní sporty, jízda na koni.

    Zájezd je letecky z Prahy, hotel je velmi dobře hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 40 %. Využijte tento akční Last Minute!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.