Larnaca od 8 389 Kč
Zobrazit zájezdy

Kypr: Larnaka z Vídně v březnu již od 1 290 Kč/ zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Larnaca (Larnaka)
za 1 290 Kč
aerolinky Wizz Air
termín březen 2020
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Kypr: Larnaka z Vídně v březnu již od 1 290 Kč/ zpáteční letenka!

Wizz Air již nabízí akční letenky z Vídně na jarní rozkvétající Kypr  za 1 290 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v březnu. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, již od 770 Kč/ zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Kypr je známý svou různorodostí. Jsou tu krásné pláže, průzračné moře, mnoho památek i hory. V jarním období je moře spíše pro otužilce, ale pokud jste milovníci přírody a poznání tak je březen dobrou volbou pro návštěvu Kypru.

Tipy na výlety: starodávné kláštery v Ayia Napa, Waterworld Waterpark, vyhlídka Cape Greco, pláž Nissi, 600letý fíkovník a mramorové fontány v Ayia Napa, Love Bridge, letovisko Protaras, Green Bay Beach, potápění v Underwater sculpture park.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 4. 3. – 11. 3. 2020.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů