Cestolino.cz Akce Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč

Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč

Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč
16. května 2018

Největší španělský ostrov Mallorca je velmi populární destinací a pořídit levné letenky během letních měsíců nebývá snadné. Teď ale máte možnost!

  • lokalita: Mallorca (Španělsko)
  • doprava: letecky se společností Ryanair, letenky pořizujte přímo na webu společnosti
  • termín: od června dále do vyprodání 
  • ubytování: vybírejte na Booking.com

Mallorca je typickou letní dovolenkovou destinací, která nabízí jak spoustu odpočinkových aktivit a míst ke koupání, tak možnost aktivnějšího vyžití včetně horské turistiky. Své si tu najde opravdu každý.

Letenky za tuto cenu (9,99 EUR = cca 255 Kč jedním směrem) jsou k mání jen pro vybrané termíny a dá se očekávat, že budou rychle mizet.

Jak se dostat do Berlína

Nejvýhodnější bývají spoje z Prahy přes autobusové dopravce Eurolines, Regiojet nebo Flixbus s cenami začínajícími v akcích i pod 500 Kč za zpáteční jízdenku.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno malé zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.

Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). 

Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu Ryanairu.