Španělsko od 1 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč

Zpáteční letenka
Palma de Mallorca (Palma De Mallorca)
za 510 Kč
aerolinky Ryanair
termín od června dále do vyprodání
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč

Největší španělský ostrov Mallorca je velmi populární destinací a pořídit levné letenky během letních měsíců nebývá snadné. Teď ale máte možnost!

Mallorca je typickou letní dovolenkovou destinací, která nabízí jak spoustu odpočinkových aktivit a míst ke koupání, tak možnost aktivnějšího vyžití včetně horské turistiky. Své si tu najde opravdu každý.Letenky za tuto cenu (9,99 EUR = cca 255 Kč jedním směrem) jsou k mání jen pro vybrané termíny a dá se očekávat, že budou rychle mizet.

Jak se dostat do Berlína

Nejvýhodnější bývají spoje z Prahy přes autobusové dopravce Eurolines, Regiojet nebo Flixbus s cenami začínajícími v akcích i pod 500 Kč za zpáteční jízdenku.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno malé zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu Ryanairu.

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů