Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč

Berlin (Berlín-Schönefeld)
Zpáteční letenka
Palma De Mallorca (Palma De Mallorca)
za 510 Kč
Ryanair od června dále do vyprodání bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Letní Mallorca z Berlína od 510 Kč

Největší španělský ostrov Mallorca je velmi populární destinací a pořídit levné letenky během letních měsíců nebývá snadné. Teď ale máte možnost!

Mallorca je typickou letní dovolenkovou destinací, která nabízí jak spoustu odpočinkových aktivit a míst ke koupání, tak možnost aktivnějšího vyžití včetně horské turistiky. Své si tu najde opravdu každý.Letenky za tuto cenu (9,99 EUR = cca 255 Kč jedním směrem) jsou k mání jen pro vybrané termíny a dá se očekávat, že budou rychle mizet.

Jak se dostat do Berlína

Nejvýhodnější bývají spoje z Prahy přes autobusové dopravce Eurolines, Regiojet nebo Flixbus s cenami začínajícími v akcích i pod 500 Kč za zpáteční jízdenku.

Zavazadla

Od 15. ledna 2018 Ryanair změnil podmínky pro povolená palubní zavazadla. Nově si s sebou na palubu můžete bezplatně vzít jen jedno malé zavazadlo o rozměrech max. 35 x 20 x 20 cm.Druhé zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm sice nemusíte platit, ale bude vám na odletové bráně odebráno a umístěno do zavazadlového prostoru v podpalubí (za příplatek si jej pak na palubu vzít můžete). Detailní vysvětlení pak naleznete přímo na webu Ryanairu.

Tipař

Tipař