New York od 32 259 Kč
Zobrazit zájezdy

Letní New York za 12 309 Kč!

za 12 309 Kč
aerolinky Lufthansa
termín červen 2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Letní New York za 12 309 Kč!

Město, které nikdy nespí a vy také nebudete :) V New Yorku je tolik míst, které stojí za to vidět, že Vám na to týden nebo dva nebudou stačit!

Manhattan, Empire State Building, Rockefeller Center, Socha Svobody, Times Square,... výčtem míst, které by jste měli v NYC navštivít, bych mohla pokračovat donekonekonečna, ale od toho jsou turističtí průvodci a specializované weby.

Z osobní zkušenosti mohu dát pouze pár tipů

  • neberte si s sebou moc věcí, v USA si nakoupíte za zlomek toho, za co se "známé" značky prodávají u nás (musíte si ale předem zjistit KAM jít nakupovat),
  • pokud se chystáte navštívit více míst, kde se platí vstupné - rozhodně se vyplatísi poříditPasses - což jsou kartičky, za které dáte třeba 100 dolarů, ale v konečném součtu Vás vstupné vyjde levněji než si kupovat jednotlivé vstupenky (např. NewYorkPass)
  • nekupujte si vstupenky od pouličních prodejců! Může se vám stát, že si koupíte lístek za 20 dolarů, ale pak například zjistíte, že je z Empire State Building nulová viditelnost... ale peníze vám už nikdo nevrátí (vlastní zkušenost)
  • pokud máte rádi kluby- sežeňte si přes sociální sítě promotera, který vás dostane na diskotékybez čekání v dlouhých frontách a jako bonus (pokud jste slečna) máte i drinky od podniku zdarma (bez jakýchkoliv posranních úmyslů - takhle to prostě v NYC funguje) :)
  • nepůjčujte si auto... pokud tedy nechcete strávit celou dovolenou v zácpě. Při výletech mimo je auto nutností, ale pokud se chystáte býtjen v New Yorku - auto je na obtíž. Veřejná doprava tde funguje velmi dobře a navíc - kdo by neznal z televize všudypřítomné žluté taxíky - proč si nezkusit některého stopnout?

Přejeme Vám krásnou dovolenou!

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů