Palma de Mallorca od 10 683 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca za 4 Eura/zpáteční letenka!!

Zpáteční letenka
Palma de Mallorca (Palma De Mallorca)
za 4 €
aerolinky Laudamotion
termín leden - březen 2019
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Mallorca za 4 Eura/zpáteční letenka!!

Laudamotion nabízí opět neskutečně levné letenky. Tentokrát z Berlína Schönefeld do Palma de Mallorca za 4 Eura/zpáteční letenka! Nejlevnější termíny najdete během ledna a na výběr je více termínů. Během února a března pořídíte zpáteční letenky od 13 Eur. V ceně je zavazadlo o velikosti kabelky nebo tašky, které se umístí pod protější sedadlo.

Mallorca je krásný ostrov, který stojí za návštěvu po celý rok. Najdete zde nádherné hory, útesy, kaňony. Dají se zde dělat skvělé pěší procházky s úchvatnými výhledy. Dále na Vás čekají roztomilé kamenné vesničky, přírodní rezervace, fotogenické zátoky a toto všechno je mnohem pohodlnější si projít v chladnějším počasí než v letních vedrech, navíc se spoustou turistů okolo. Půjčení auta na letišti není vůbec drahé a ubytování mimo sezónu také ne.

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů