Mallorca od 7 121 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Brna nebo Ostravy na 9 dní s polopenzí za 7 590 Kč! Sleva 56 %!

Mallorca (Mix Alea)
za 7 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 6. - 13. 6. 2019
doprava Letecky z Brna, z Ostravy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Mallorca z Brna nebo Ostravy na 9 dní s polopenzí za 7 590 Kč! Sleva 56 %!

Tříhvězdičkový Hotel Mix Alea se nachází v klidnější části jednoho z nejoblíbenějších turistických letovisek ostrova – El Arenal na ostrově Mallorca. 150 metrů od hotelu je centrum města. Široká písčitá pláž je dostupná příjemnou procházkou, kolem obchůdků a restaurací. Hotel nabízí bazén.

Dvoulůžkové pokoje mají klimatizaci, WC, sprchu, TV, trezor (za příplatek) a balkón. Stravování je formou polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. 

Mallorca je ostrov plný krásných zátok, čistého moře, zajímavých míst v přírodě a kouzelné atmosféry. Najdete zde i roztomilé vesničky, historické památky anebo se můžete vydat do hor. Půjčení auta zde není drahé. Přečtěte si v našem průvodci, co vidět na Mallorce. 

Zájezd je letecky z Brna nebo Ostravy. Hotel má navíc skvělé hodnocení 8. Využijte tento zájezd na Mallorcu se slevou 56 %!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů