Palma de Mallorca od 9 572 Kč
Zobrazit zájezdy

Mallorca z Drážďan v lednu za 280 Kč/zpáteční letenka!

Drážďany (Drážďany)
Zpáteční letenka
Palma de Mallorca (Palma De Mallorca)
za 280 Kč
aerolinky Laudamotion
termín leden
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Mallorca z Drážďan v lednu za 280 Kč/zpáteční letenka!

Laudamotion nabízí akční letenky z Drážďan na Mallorcu, již od 280 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky s lednovými termíny.  V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40×30×20 cm a váze maximálně 10 kg.

Mallorca je největší z Baleárských ostrovů. Je známa svou rozmanitostí - skalnatá pobřeží, rozlehlé písčité pláže i malé zátoky, křišťálově průzračné moře a sady mandlovníků a pomerančovníků. 

Tipy na výlety: Katedrály Mallorca či Le Seu, staré město Alcúdia, Palma akvárium, hrad Castillo de Bellver, Muzeum současného španělského umění, Carrer Del Apuntadors, Dračí jeskyně, pohoří Serra de Tramuntana, městečko Porreres, Mys Formentor, pláž Playa Coll Baix.

Do Drážďan je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 249 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 16. 1. – 23. 1. 2020

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů