Malta od 8 229 Kč
Zobrazit zájezdy

Malta v létě za zimní ceny - zpáteční letenka za 4 155 Kč

za 4 155 Kč
aerolinky Austrian Airlines
termín 12. 6. 2015 - 26. 6.2015
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Upraveno
Malta v létě za zimní ceny - zpáteční letenka za 4 155 Kč

Máte výjimečnou příležitost pořídit si neskutečně levnou letenku na Maltu za 4 155 Kč a to na červen 2015! Malta je v létě velmi populární, běžné ceny se pohybují okolo 10 000 Kč. Nepropásněte šanci!

Jak se zabavit?

Absolvujte kurz angličtiny (druhý oficiální jazyk Malty), naleznete zde nespočet jazykových škol. Díky příjemnému podnebí, teplému moři a středozemní kráse, přitahuje Malta každé léto tisíce studentů. Doporučujeme zkusit ESE (European School of English) nebo IELS (Institute of English Language Studies). Obě mají dobrou lokaci, adekvátní ceny za kurzy a bohaté mimoškolní aktivity pro teenagery i pro dospělé. Více se můžete dozvědět na ese-edu.com nebo ielsmalta.com.Objevte ostrovy Malty. Ostrov Comino má překrásnou lagunu s průzračnou modrou vodou, snadno se na něj dostanete z přístavu ve městě Sliema. Pláže jsou písečné i oblázkové, výhledy a voda jsou nádherné. Dále navštivte zelený ostrov Gozo, naleznete zde mnoho historických památek a chrámů.

Alternativa

Dovolená na Maltě od CK.

Good to know

Malta je velmi malá a každé její město odpovídá menší městské čtvrti. Mezi městy se můžete pohybovat autobusy nebo nejlepší je se s někým svézt.Nejdůležitější pro Malťany jsou festy - festivaly a oslavy s hudbou a ohňostrojem, které se pořádají po celém ostrově v létě každý víkend. Říká se, že Malta má zvláštní roční rozpočet na ohňostroje :) Pokud Vás ráno probudí výbuch nebo zvuk, který připomíná, že se někdo snaží dobýt Maltu, nebojte, to jsou pouze přípravy na festu...

Tipař

Tipař


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů