Malta od 8 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Malta z Vídně v červenci za 1 678 Kč/zpáteční letenka!

Vídeň (Vídeň)
Zpáteční letenka
Luqa (Luqa Malta)
za 1 678 Kč
aerolinky Wizz Air
termín červenec
přestupy bez přestupů
Zobrazit nabídku
Malta z Vídně v červenci za 1 678 Kč/zpáteční letenka!

Wizz Air právě nabízí akční letenky z Vídně na Maltu za 1 678 Kč. V této cenové relaci se pohybují zpáteční letenky v červencových termínech. Pro členy WIZZ Discount Clubu ještě výhodněji, cca 1 420 Kč/zpáteční letenka. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40x30x20 cm a váze maximálně 10 kg.

Malta je malým ostrovním státem ve Středozemním moři. Jedná se o místo plné historických památek, ale zároveň krásnými plážemi a rušným nočním životem. Malta je ideálním místem stvořeným pro dovolenou.

V tomto období se zde teploty vzduchu pohybují kolem 29 °C.

Tipy na výlety: Aħrax Open Cave, města (Mosta, Attard, Valletta, Hypogeum a Sliema), chrám Tarxien, pevnost St. Elmo,přístaviště Zurieq, ostrov Comino.

Více informací o Maltě se dočtete v našem průvodci.

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již od 283 Kč a z Brna od 154 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

Ukázkový termín: 19. 7. – 26. 7. 2019

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů